... SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...

Friday, May 7, 2010

Senarai Alamat Emel Terbaru ( 5 Julai 2010)

Sekolah Kebangsaan Taman Putra Perdana
Jalan Putra Perdana 3B
47130 Puchong
Tel: 0383194221
Guru Besar : sukimin@gmail.com,
Pn Siti Habsah: hisba65@yahoo.com,
Pn Shymala : shaisrajah@yahoo.com,
Pn Siti Hanim : sitihanimsungit@gmail.com,
Pn Rozimah : amatrozi71@gmail.com,
Pn Zulastri : faizulastri@gmail.com,
Pn Norhafiza : aimyja@yahoo.com,
Pn Arzah : kllymaya@gmail.com,
Pn Rubiaton : rubieey@yahoo.com,
Pn Halimaton : matunhassan@gmail.com,
Pn Hanawati Alinda : hanawati77@gmail.com
Pn Hasfaizah : faizzatulidayu@yahoo.com,
Pn Roslina : m.irfaniman@gmail.com,
En Zaidi : diemiza_82@yahoo.com,
Pn Norlela : lelahashim@gmail.com,
En Norizmi : nor_izmi@yahoo.com,
En Mahadir : mahadir202@yahoo.com,
Pn Ezza : ezzahz@yahoo.com,
Pn Suriani : suribeauty@yahoo.com,
Pn Parimala : kaviya1981@gmail.com,
Pn Ummi Maslinda : ummimaslinda@gmail.com,
Pn Anismawati : noranis72@hotmail.com,
En Hafiz : hafizmn@gmail.com,
Pn Nik Kamisah : nika3232659@oum.edu.my,
Pn Rosmawati : rosmadesa@yahoo.com,
En Tarmiji : tarmiji67@yahoo.com,
Pn Zuraini : zurainizaidi@gmail.com,
Pn Syukri Hidayati : atiaizain@gmail.com,
Pn Zailezah : zailezah@gmail.com,
En Shahrizal : shahriz_al@yahoo.com.my,
Pn Rosmizawati : mieyzarif@gmail.com,
Pn Norasmawati : norasmawatiomar@yahoo.com,
Pn Ainul Balkhish : keech2211@gmail.com,
Pn Noriza : norizamd@gmail.com,
Pn Mazzaini : qaseh_70@yahoo.com.my,
Pn Wan Sarinah : wansarinah@gmail.com,
Pn Wan Rosmawati : rosmawati2009@live.com,
Pn Noor Suriati : suezmi@yahoo.com,
Pn Nor Azura Asir : azuraasir@yahoo.com,
Pn Norlida : norissnida@yahoo.com,
Pn Jamilah Yusof : jmysktpp@yahoo.com.my,
En Azhar : azharzaa@gmail.com,
En Kamarulzaman : kaka_kama82@yahoo.com,
Pn Noorjhan : noor_jhan@yahoo.com,
En Saifullah : hallufias@yahoo.com,
Pn Hastipa : hastipa_md@yahoo.com,
Pn Fairuzah : anhazsyifaa@yahoo.com,
Pn Nahdatul Sima : nahdatulsima@gmail.com,
En Hamidi : midie1882@gmail.com,
En Rusydan : de76be@yahoo.com,
Pn. Mahfudzah : mahfudzah_1984@yahoo.com.sg

Guru Sesi Petang
Pn Siti Rabiaah : sitirabiaah@yahoo.com,
Pn Fadhilah : mohdrasul84@yahoo.com,
Pn Suriyana : cheksokmo@yahoo.com,
Pn Norazah : azahali2@yahoo.com,
Pn Nik Rosmaliza : nikrosmaliza@yahoo.com,
Pn Bhanumathi : shanirisi@gmail.com,
Pn Arjunawati : aj_sharz@yahoo.com,
Pn Nor Khusaini : nor_khusaini@yahoo.com.my,
Pn Nor-azura : azuramustafa@yahoo.com,
Pn Norhayati : norhayati62@gmail.com,
Pn Norazian : tcher_yan@yahoo.com,
Pn Noorhafizan : noor_hafizan@yahoo.com.my,
Pn Norinna : nurein_7171@yahoo.com,
Pn Nurhayu : hayu_ju@yahoo.com,
Pn Roseniza : roseniza2010@gmail.com,
Pn Nurrulhuda : nurul_yfs@yahoo.com.my,
Pn Siti Baizura : sheribai_wakira@yahoo.com,
Pn Nurulfadillah : nurmie_81@yahoo.com,
Pn Salwana : ummiesabiel@yahoo.com,
Pn Umi Nadzrah : zahamina@gmail.com,
Pn Noor Azila : azilatpp@gmail.com,
En Kamarul : bgt322@gmail.com,
Pn Shurhama : shurhama71@yahoo.com,
En Ezol Fitri : eizry6979@yahoo.com,
Pn Jin Nee : jjin_nee@hotmail.com,
Pn Rashidah : balqis_69@yahoo.com,
Pn Hasmawate : cikmahanafi@yahoo.com,
En Aspal : amarpg8@gmail.com,
En W.M Roswandy : wmr_fg@yahoo.com,
Pn Nazahiyah : aijaysi@yahoo.com,
Pn Suraini : sue_mie17@yahoo.com,
Pn Rosmaria : rosmaria10@gmail.com,
Pn Nurul Ain : aieyn_84@yahoo.com,
Pn Grace : gracedanaraj@yahoo.com,
Nur Malisha : shalis84@yahoo.com,
Nurazlinl : lintuche1983@yahoo.com,


Staf Sokongan SKTPP
Pn Syarifah : hanyz79@yahoo.com,
Pn Siti Fadzillah : ctfadzillah@yahoo.com,
Pn Khatijah : khatysparkle@yahoo.com,
Pn Noordiana : sufi_diana@yahoo.com.my,
Pn Nurul Azean : pipycm@yahoo.com.my,
Pn Suridah : suridahyen@yahoo.com,
Cik Widiawati : atie2309@yahoo.com.my,

PIBG: pibgsktpp.blogspot.com,
YDP Haji Shaharuddin B Ajam : nijuyon@streamyx.com, nijuyon24@gmail.com,
NYDP En Rushdan B Mohamed : rushdan.qrm@gmail.com,
AJK : En Mohamad Sani B Awang :

Juruaudit: En Hussain B Sulaiman (PIBG) :
Pn Azwani Bt Mohamed Noordin (Guru) : wanienoordin@gmail.com,

No comments:

Post a Comment