... SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...

Wednesday, October 27, 2010

Alamat Emel mulai 28 Oktober 2010

Sekolah Kebangsaan Taman Putra Perdana
Jalan Putra Perdana 3B
47130 Puchong
Tel: 0196752004
Fax: 0383194221

Sekolah: sktmnputraperdana@gmail.com,

  1. Guru Besar : sukimin@gmail.com,
  2. Pn. Siti Habsah bt. Ahmad (PK): hisba65@yahoo.com,
  3. Pn. Jamilah bt. Ariffin (PK HEM): jamilaharifin@gmail.com,
  4. Pn. Shyamala a/p Selvarajah (PK Koku): shaisrajah@yahoo.com,
  5. Pn. Siti Hanim bt. Sungit (PK Petang) :sitihanimsungit@gmail.com,
  6. Pn. Rozimah bt. Yaacob: amatrozi71@gmail.com,
  7. Pn Zulastri br. Zahari: faizulastri@gmail.com,
  8. Pn Juli bt. Mahbah: ijulzerah@yahoo.com.my,
  9. Pn. Norhafizah bt. Ismail : aimyja@yahoo.com,
  10. Pn. Nor Arzah bt. Hussin: nor.arzah@gmail.com,
  11. Pn. Rubiaton : rubieey@yahoo.com,
  12. Pn. Halimaton : matunhassan@gmail.com,
  13. Pn. Hanawati Alinda : hanawati77@gmail.com,
  14. Pn. Julaili : julailionian@yahoo.com.my,
  15. Pn. Ummi Maslinda : ummimaslinda@gmail.com,
  16. Pn. Roslina : m.irfaniman@gmail.com,
  17. En. Fakhri : fakhri.aisya@gmail.com,
  18. En. Zaidi: diemiza_82@yahoo.com,
  19. Pn. Norlela : lelahashim@gmail.com,
  20. Pn Zainur : zainurjimah@gmail.com,
  21. En Norizmi : nor_izmi@yahoo.com,
  22. En Mahadir : mahadir202@yahoo.com,
  23. Pn Jumilah : jumilah020871@yahoo.com,
  24. Pn Ezza : ezzahz@yahoo.com,
  25. Pn Suhaizan : suhaizansukiman@gmail.com,
  26. Pn Astina : astinamhd@yahoo.com.my,
  27. Pn Suriani : suribeauty@yahoo.com,
  28. Pn Azizah : azizah6809@yahoo.com,
  29. Pn Parimala : kaviya1981@gmail.com,
  30. Pn Holwani : holwaniyahaya@gmail.com,
  31. Pn Noranismawati : noranis72@hotmail.com,
  32. En Hafiz : hafizmn@gmail.com,
  33. Pn Nik Kamisah : nikaaziz@yahoo.com,
  34. Pn Linda : hariz4078@yahoo.com,
  35. Pn Rosmawati : rosmadesa@yahoo.com,
  36. En Tarmiji : tarmiji67@yahoo.com,
  37. Pn Zuraini : zurainizaidi@gmail.com,
  38. Pn Syukri Hidayati : atiaizain@gmail.com,
  39. En Pazli : putrama2005@yahoo.com,
  40. Pn Zaleha : azharamdan68@yahoo.com,
  41. Pn Zailezah : zailezah@gmail.com,
  42. Pn Maimunah : maimunah_23@yahoo.com.my,
  43. En Shahrizal : shahriz_al@yahoo.com.my,
  44. Pn Rosmizawati : mieyzarif@gmail.com,
  45. Pn Ainul Balkhish : keech2211@gmail.com,
  46. Pn Norhana : norhananordin@yahoo.com,
  47. Pn Noriza : norizamd@gmail.com,
  48. Pn Norli : norli.qrm@gmail.com,
  49. Pn Mazzaini : mazzainimuda@yahoo.com.my,
  50. Pn Wan Sarinah : wansarinah@gmail.com,
  51. Pn Wan Rosmawati : rosmawati2009@live.com,
  52. Pn Noor Suriati : suezmi@yahoo.com,
  53. Pn Nor Azura Asir : azuraasir@yahoo.com,
  54. Pn Norlida : norissnida@yahoo.com,
  55. Pn Jamilah Yusof : jmysktpp@yahoo.com.my,
  56. En Azhar : azharzaa@gmail.com,
  57. En Kamarulzaman : kaka_kama82@yahoo.com,
  58. Pn Noorjhan : noor_jhan@yahoo.com,
  59. En Saifullah : hallufias75@yahoo.com,
  60. Pn Hastipa : hastipa_md@yahoo.com,
  61. Pn Fairuzah : anhazsyifaa@yahoo.com,
  62. Pn Nahdatul Sima : nahdatulsima@gmail.com,
  63. En Zainudin : zainudinkalam@gmail.com,
  64. En Hamidi : midie1882@gmail.com,
  65. En Norliza : tocey76@hotmail.com,
  66. En Rusydan :de76be@yahoo.com,
  67. Pn. Mahfudzah :mahfudzah_1984@yahoo.com.sg,
  68. Ahmad Musrizuan : wan_musrizuan@yahoo.com,

Guru Sesi Petang

  1. Pn Saadiah : saadiah_busrah@yahoo.com,
  2. Pn Noraida : aunialyssa@yahoo.com
  3. Pn Siti Rabiaah : sitirabiaah@yahoo.com,
  4. Pn Fadhilah : mohdrasul84@yahoo.com,
  5. Pn Suriyana : cheksokmo@yahoo.com,
  6. Pn Norazah : azahali2@yahoo.com,
  7. Pn Nik Rosmaliza : nikrosmaliza@yahoo.com,
  8. Pn Bhanumathi : shanirisi@gmail.com, - telah bertukar ke daerah Petaling Perdana
  9. Pn Salmi : salmiamir73@gmail.com,
  10. Pn Arjunawati : aj_sharz@yahoo.com,
  11. Pn Nor Khusaini : nor_khusaini@yahoo.com.my,
  12. Pn Norazura bt. Mustafa: azuramustafa@yahoo.com,
  13. Pn Norhayati : norhayati62@gmail.com,
  14. Pn Norazian : tcher_yan@yahoo.com,
  15. Pn Noorhafizan : noor_hafizan@yahoo.com.my,
  16. Pn Norinna : nurein_7171@yahoo.com,
  17. Pn Azlina : isa_azlina@yahoo.com,
  18. Pn Nurhayu : hayu_ju@yahoo.com - telah berkhidmat di PPD 01.09.10
  19. Pn Roseniza : roseniza2010@gmail.com,
  20. Pn Nurrulhuda : nurul_yfs@yahoo.com.my,
  21. En Illias : limberston@yahoo.com,
  22. Pn Siti Baizura : sheribai_wakira@yahoo.com,
  23. Pn Nurulfadillah : nurmie_81@yahoo.com,
  24. Pn Arnny : betty_giffening@yahoo.com,
  25. Pn Salwana : ummiesabiel@yahoo.com,
  26. Pn Umi Nadzrah : zahamina@gmail.com,
  27. Pn Noor Azila : azilatpp@gmail.com,
  28. En Kamarul : bgt322@gmail.com,
  29. Pn Zabedah : zabedahothman@yahoo.com,
  30. Pn Shurhama : shurhama71@yahoo.com,
  31. En Ezol Fitri : eizry6979@yahoo.com,
  32. Pn Jin Nee : jjin_nee@hotmail.com,
  33. Pn Yani : yanirahmad@gmail.com,
  34. Pn Rashidah : balqis_69@yahoo.com,
  35. Pn Hasmawate : cikmahanafi@yahoo.com,
  36. Pn Aisyah : sutera.putih@ymail.com,
  37. Pn Azwani : wanienoordin@gmail.com,
  38. En Aspal : aspalmohamed@gmail.com,
  39. En W.M Roswandy: wmr_fg@yahoo.com,
  40. Nazahiyah Bt Ab Rahman: aijaysi@yahoo.com,
  41. Pn Nora : nor_7882@yahoo.com,
  42. Cik Shakila : shakila_virgo@yahoo.com,
  43. Pn Suraini : sue_mie17@yahoo.com,
  44. Pn. Rosmaria bt. Idris: rosmaria10@gmail.com,
  45. Pn. Rozana bt. Aziz: rozana.aziz79@gmail.com,
  46. Pn. Nurul Ain bt. Abdullah: aieyn_84@yahoo.com,
  47. Pn. Grace a/p Danaraj: gracedanaraj@yahoo.com,
  48. Nur Malisha :shalis84@yahoo.com,
  49. Aznita :hasita1437@hotmail.com ,
  50. Salmi Adnan : cahayamu_illahi@yahoo.co.in,


Staf Sokongan SKTPP

  1. Pn Mizuanita :mizua28@yahoo.com,
  2. Pn Syarifah : hanyz79@yahoo.com,
  3. Pn Siti Fadzillah : ctfadzillah@yahoo.com,
  4. Pn Hamidah : syasya_midah@yahoo.com,
  5. Pn Khatijah : khatiejah@gmail.com,
  6. Pn Noordiana : sufi_diana@yahoo.com.my,
  7. Pn Nurul Azean : pipycm@yahoo.com.my,
  8. Pn Suridah : suridahyen@yahoo.com,
  9. Cik Widiawati : atie2309@yahoo.com.my,

PIBG: pibgsktpp.blogspot.com,

YDP Haji Shaharuddin B Ajam : nijuyon@streamyx.com, nijuyon24@gmail.com,
NYDP En Rushdan B Mohamed : rushdan.qrm@gmail.com,
AJK : En Mohamad Sani B Awang :


Juruaudit: En Hussain B Sulaiman (PIBG) :
Pn Azwani Bt Mohamed Noordin (Guru) : wanienoordin@gmail.com,

No comments:

Post a Comment