... SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...SELAMAT DATANG KE BLOG SKTPP 2017...TEL: 03-83119204...FAX: 03-83119234...

Tuesday, May 10, 2011

Senarai Alamat Emel Terbaru ( 24 Mei 2011)

Sekolah Kebangsaan Taman Putra Perdana
Jalan Putra Perdana 3B
47130 Puchong
Tel: 0196752004
Fax: 0383194221
Pn Siti Habsah: hisba65@yahoo.com,
Pn Shymala : shaisrajah@yahoo.com,
Pn Norhafiza :fizai2754@gmail.com,
Pn Rozimah : amatrozi71@gmail.com,
Pn Nor Arzah : nor.arzah@gmail.com,
Pn Nor Maziah : mazy.fauzi@gmail.com,
Pn Rubiaton : rubieey@yahoo.com,
Pn Halimaton : matunhassan@gmail.com,
Pn Hanawati Alinda : hanawati77@gmail.com,
Pn Siti Rabiaah : sitirabiaah@yahoo.com,
Pn Roslina : m.irfaniman@gmail.com,
Pn Nor Syifa : nurazlan83@gmail.com
En Mahadir : mahadir202@yahoo.com,
Cik Norliza : tocey76@hotmail.com.my,
Pn Nazahiyah : aijay81@yahoo.com,
Pn Umi Nadzrah : zahamina@gmail.com,
En Zulkefli : zul1416@gmail.com,
En Norizmi : nor_izmi@yahoo.com,
Pn Salwana : ummiesabiel@yahoo.com,
Pn Norinna : nurein_7171@yahoo.com,
Pn Nor-azura : azuramustafa@yahoo.com,
Pn Roseniza : roseniza2010@gmail.com,
Pn Visva Vilasini : vg792@yahoo.com,
Pn Nik Kamisah : nikaaziz@yahoo.com,
En Tarmiji : tarmiji67@yahoo.com,
Pn Rosmawati : rosmadesa@yahoo.com,
Pn Norasmawati : asmawatiomar@gmail.com,
Pn Noor Azila : azilatpp@gmail.com,
Pn Zailezah : zailezah@gmail.com,
Pn Noriza : norizamd@gmail.com,
Pn Rosmizawati : mieyzarif@gmail.com,
Pn Nurulfadillah : nurmie_81@yahoo.com,
En Jamillullail : jamaljj81@gmail.com,
En Kamarul : bgt322@gmail.com,
Pn Nor Azura Asir : azuraasir74@gmail.com,
En Ismarizal : ismawaja@rocketmail.com,
Pn Zainon : znon50@yahoo.com.my,
En Hafiz : hafizmn@gmail.com,
Pn Jin Nee : jjin_nee@hotmail.com,
Pn Khaironnajmi : najhar_1612@yahoo.com,
Pn Jamilah Yusof : jmysktpp@yahoo.com.my,
Pn Fairuzah : ummuwidad85@gmail.com,
Pn Nahdatul Sima : nahdatulsima@gmail.com,
Pn Rosmaria : rosmaria10@gmaill.com,
En Musrizuan : wan_musrizuan@yahoo.com,
Cik Norshuhada : norshuhada87@gmaill.com,
Guru Sesi Petang
Pn Noor Azlinda : kelodan@gmaill.com,
Pn Suzelawati : ejus211@yahoo.com,
Pn Anismawati : anismawati72@gmail.com,
Pn Ezza : ezzahz@yahoo.com,
Pn Ainul Balkhish : keech2211@gmail.com,
Pn Syukri Hidayati : atiaizain@gmail.com,
Pn Arjunawati : aj_sharz@yahoo.com,
Pn Salmi Amir : salmiamir73@gmail.com,
Pn Nor Khusaini :Nor_khusaini@yahoo.com.my,
Pn Fadhilah : mohdrasul84@yahoo.com,
Cik Siti Nurul Akma : spiceakma@yahoo.com,
Pn Nurrulhuda : nurul_yfs@yahoo.com.my,
Pn Nor Sabariah : nsanabean@yahoo.com.my,
Pn Norhayati : norhayati62@gmail.com,
Pn Noorhafizan : noor_hafizan@yahoo.com.my,
En Rusydan :de76be@yahoo.com,
Pn Norazian : tcher_yan@yahoo.com,
Pn Siti Maziah : ggizamie@gmail.com,
En Shahrizal : shahriz_al@yahoo.com.my,
En W.M Roswandy : wmr_fg@yahoo.com,
Pn Suraini : sue_mie17@yahoo.com,
En Saifullah : hallufias75@yahoo.com,
Pn Nur Malisha :shalis84@yahoo.com,
Pn Rashidah : balqis_69@yahoo.com,
Pn Wan Sarinah : wansarinah@gmail.com,
Pn Wan Rosmawati : rosmawati2009@live.com,
Pn Norlida : norissnida@yahoo.com,
Pn Norazah : azahali2@yahoo.com,
Pn Hastipa : hastipa_md@yahoo.com,
Pn Salmi Adnan : nasywabalqis@yahoo.com,
En Ahmad Zunaidi : zunaidi_5222@yahoo.com.my,
Pn Parimala : kaviya1981@gmail.com,
Pn. Visva Vilasini : veeg792@gmail.com,
Staf Sokongan SKTPP
Pn Syarifah : hanyz79@yahoo.com,
Pn Siti Fadzillah : ctfadzillah@yahoo.com,
Pn Khatijah : khatiejah@gmail.com,
Pn Noordiana : sufi_diana@yahoo.com.my,
Pn Nurul Azean : pipycm@yahoo.com.my,
Pn Suridah : sy5720@yahoo.com.my,
Cik Widiawati : atie2309@yahoo.com.my,
YDP Haji Shaharuddin B Ajam : nijuyon@streamyx.com, nijuyon24@gmail.com,
NYDP En Rushdan B Mohamed : rushdan.qrm@gmail.com,
AJK : En Mohamad Sani B Awang :
Juruaudit: En Hussain B Sulaiman (PIBG) :
Pn Azwani Bt Mohamed Noordin (Guru) : wanienoordin@gmail.com,

No comments:

Post a Comment